AUTOCENTRUM Dojáček

Přestavby užitkových vozů

AUTO-KLIMA Bohemia - CHLADÍRENSKÉ / MRAZÍRENSKÉ VESTAVBY VOZIDEL

AUTO-KLIMA Bohemia je sesterskou společností společnosti AUTO-KLIMA Bratislava, která má dvacetiletou historii v oblasti chladírenské a klimatizační techniky a v oblasti speciálních přestaveb vozidel. Naše společnost je na základě rozhodnutí od Ministerstva dopravy ČR od roku 2011 držitelem schválení na hromadnou přestavbu vozidel, na základě kterého jsme oprávněni vydat všechny potřebné doklady na zápis přestavby do technického průkazu.

 

Jednou z našich předností je, že všechno probíhá v naší společnosti pod jednou střechou. Naše společnost je importérem přepravního chlazení ALEX Original Ltd. a zároveň přímým výrobcem izotermických izolací, čímž se lišíme od konkurence a na základě tak krátkého distribučního řetězce jsme schopni pro Vás zabezpečit výhodnou cenu a taky výroba je přizpůsobená jednotkám přepravního chlazení, což zabezpečuje bezproblémový servis. ALEX Original je izraelská společnost, jejichž všechny zařízení mají mezinárodní certifikát ATP. Společnost ALEX Original se přímo zaměřuje na vozidla do 3,5 t, jednotky jsou vysoce kvalitní, výkonné a mají aerodynamický design.

 

Izotermická izolace je opatřena dvojitým laminátovým skinem, tudíž má souvislý povrch bez spojů, spár apod. Podlaha je litá, tvořena dvousložkovým materiálem šedé barvy v protiskluzovém provedení. Tímto způsobem vzniká těsný, jednolitý povrch stěn a podlahy nákladového prostoru. Vnitřní prostor je lehce udržovatelný, omyvatelný a dezinfikovatelný.

Více informací na www.klima-bohemia.cz
Všeobecná nabídka na www.klima-bohemia.cz/vseobecna-nabidka-auto-klima-bohemia.pdf
Chladírenské přestavby Citroen - vizualizace ZDE.

Kontakty

AUTOCENTRUM Dojáček, spol. s.r.o.

AUTOSALON

Kolbenova 809/31, Praha 9
Tel.:
+420 281 864 734
Email: citroen@dojacek.cz


SERVISY

U seřadiště 65/7, Praha 10, SERVIS PŘEMÍSTĚN

Mob.: + 420 737 282 328

Email: servis@dojacek.cz


Kolbenova 809/31, Praha 9
Tel.:
+420 281 860 187
Mob.:
602 740 038
Email:
servis.kolbenova@dojacek.cz

Aktuality