AUTOCENTRUM Dojáček

O firmě

Rozsáhlý autoopravárenský komplex ve Vršovicích je znám již několika generacím. Vznikl v roce 1926 za účelem oprav motorových vozidel pro potřeby tehdejšího ministerstva pošt.

Po skončení druhé světové války a po znárodnění zde velmi dlouho sídlila opravna ČSAO. Opravovaly se zde převážně nákladní vozy AVIA a Škoda 1203.

Po listopadu 1989 se nikomu do privatizace značně rozsáhlého a velmi zanedbaného komplexu nechtělo. Na podzim roku 1992 se začalo vážně uvažovat o realizaci privatizace. Z konkurenčních nabídek vyšel nejlépe projekt, který předložila společnost DOSL, s.r.o. a k 1. červenci se uskutečnila fyzická přejímka závodu ČSAO Vršovice.

V čele společnosti DOSL, s.r.o. stanul pan Karel Dojáček, který má bohaté zkušenosti v opravárenství. Navíc měl a má k motorismu hluboký vztah, jelikož byl v minulosti znám jako úspěšný soutěžní jezdec.

Od 1. ledna 1994 nese společnost název AUTOCENTRUM Dojáček, spol. s r.o. Nový majitel si však rychle uvědomil, že ani na dobrých základech se nedá bez kvalitních investičních záměrů realizovat dobré dílo. Vytvořil tedy projekt modernizace komplexu s účelným využitím stávajících a výstavbou nových budov.

Nová budova, která se začala stavět v roce 2001, je pýchou celého areálu. Architektonicky je velice zajímavá, kloubí se zde různé moderní stavební prvky a tím se stává dominantou v okolí.

AUTOCENTRUM Dojáček spol. s r.o. má po léta absolutní prim v prodeji a servisních službách automobilů značky Fiat v ČR.

Naše motto:
Osvědčená kvalita za dobrou cenu!

Na konci ledna tohoto roku se společnost AUTOCENTRUM Dojáček, spol. s r.o. rozšířila o novou značku CITROËN, která se v současné době dynamicky rozvíjí. Dokladem je široká nabídka jak osobních, tak užitkových vozů. Společnost AUTOCENTRUM Dojáček, spol. s r.o. má dlouholeté zkušenosti s prodejem a opravami osobních i užitkových vozidel. Tyto zkušenosti chceme uplatnit také u vozidel značky CITROËN.

Profesionální přístup a ochota jsou u nás samozřejmostí.

Přijďte se přesvědčit a vyzkoušet naše služby, které Vám mohou zpříjemnit užívání vozidel značky CITROËN.

Prodejna nových vozidel Vám nabízí většinu modelů, které si můžete podrobně prohlédnou přímo na prodejně. Dále je Vám k dispozici široký výběr předváděcích vozidel, které jsou Vám k dispozici (C1, C3, C4, C5, C8, Berlingo, XS Picasso, Xsara).

Prodejem automobilů náš kontakt se zákazníkem nekončí, ale naopak začíná. Nabízíme veškeré služby týkající se záručních oprav a bezplatného zapůjčení náhradního vozu v případě, že oprava trvá déle.

Dále naše společnost nabízí veškeré druhy financování (leasing, splátkový prodej) a výkup ojetých vozů. Jsme autorizovaný servis a naši pracovníci jsou vyškoleni přímo v servisním středisku Citroën ČR.

Do budoucna plánujeme vybudování Centra užitkových vozů a v současnosti se rozšiřuje servis a skladové prostory, abychom byli schopni uspokojit každého zákazníka.

Doufám, že tato nastoupená cesta povede k dalším dobrým výsledkům naši společnosti, k čemuž budeme potřebovat také trochu podnikatelského štěstí. Tak nebude na škodu, když nám vážené dámy a pánové budete držet palce.

Kontakty

AUTOCENTRUM Dojáček, spol. s.r.o.

AUTOSALON

Kolbenova 809/31, Praha 9
Tel.:
+420 281 864 734
Email: citroen@dojacek.cz


SERVISY

U seřadiště 65/7, Praha 10, SERVIS PŘEMÍSTĚN

Mob.: + 420 737 282 328

Email: servis@dojacek.cz


Kolbenova 809/31, Praha 9
Tel.:
+420 281 860 187
Mob.:
602 740 038
Email:
servis.kolbenova@dojacek.cz

Aktuality